סגור פרטי קוקיה

אתר זה משתמש ב"עוגיות". למד עוד על עוגיות

OverDrive מעוניין להשתמש בעוגיות כדי לשמור מידע על המחשב שלך, בכדי לשפר את חוויית המשתמש שלך באתר שלנו. אחת מהעוגיות בהן אנחנו משתמשים היא הכרחית לתפעולם של היבטים מסוימים של האתר וכבר הותקנה. את/ה יכול/ה למחוק ולחסום את כל העוגיות מאתר זה, אבל זה עלול להשפיע על תכונות או שירותים מסוימים של האתר. כדי ללמוד עוד על העוגיות בהן אנחנו משתמשים ועל איך מוחקים אותן, ליחץ/י כאן כדי לראות את מגיניות הפרטיות שלנו.

אם את/ה לא רוצה להמשיך,אנא לחץ/י כאן כדי לצאת מהאתר.

הסתר הודעה

  ניווט ראשי
A Desolation Called Peace
תמונה של  A Desolation Called Peace
A Desolation Called Peace
Teixcalaan Series, Book 2
מאת Arkady Martine
קח בהשאלה קח בהשאלה

A Desolation Called Peace is the spectacular space opera sequel to A Memory Called Empire by Arkady Martine, winner of the 2020 Hugo Award for Best Novel.

An alien terror could spell our end

An alien threat lurks on the edges of Teixcalaanli space. No one can communicate with it, no one can destroy it, and Fleet Captain Nine Hibiscus is supposed to win a war against it.
In a desperate attempt to find a diplomatic solution, the fleet captain has sent for a diplomatic envoy to contact the mysterious invaders. Now Mahit Dzmare and Three Seagrass - both still reeling from the recent upheaval in the Empire - face an impossible task. They must attempt to negotiate with a hostile entity, without inadvertently triggering the destruction of themselves and the Empire.
Whether they succeed or fail could change the face of Teixcalaan forever.
'All-round brilliant space opera, I absolutely loved it' - Ann Leckie on A Memory Called Empire
'A cutting, beautiful, human adventure . . . The best SF novel I've read in the last five years' - Yoon Ha Lee on A Memory Called Empire

A Desolation Called Peace is the spectacular space opera sequel to A Memory Called Empire by Arkady Martine, winner of the 2020 Hugo Award for Best Novel.

An alien terror could spell our end

An alien threat lurks on the edges of Teixcalaanli space. No one can communicate with it, no one can destroy it, and Fleet Captain Nine Hibiscus is supposed to win a war against it.
In a desperate attempt to find a diplomatic solution, the fleet captain has sent for a diplomatic envoy to contact the mysterious invaders. Now Mahit Dzmare and Three Seagrass - both still reeling from the recent upheaval in the Empire - face an impossible task. They must attempt to negotiate with a hostile entity, without inadvertently triggering the destruction of themselves and the Empire.
Whether they succeed or fail could change the face of Teixcalaan forever.
'All-round brilliant space opera, I absolutely loved it' - Ann Leckie on A Memory Called Empire
'A cutting, beautiful, human adventure . . . The best SF novel I've read in the last five years' - Yoon Ha Lee on A Memory Called Empire

פורמטים זמינים-
  • OverDrive Listen
  • OverDrive MP3 Audiobook
נושאים-
שפות:-
עותקים-
  • זמין:
    1
  • עותקים בספריה:
    1
רמות-
  • רמת ATOS:
  • מדדLexile :
  • רמת עניין:
  • קושי טקסט:

מומלץ(ים) עבורך

על המחבר-
  • Arkady Martine is a speculative fiction writer and, as Dr AnnaLinden Weller, a historian of the Byzantine Empire and an apprentice city planner. Under both names she writes about border politics, rhetoric, propaganda and the edges of the world. Arkady grew up in New York City and, after some time in Turkey, Canada and Sweden, lives in Baltimore with her wife, the author Vivian Shaw. A Memory Called Empire is her debut novel, which is followed by A Desolation Called Peace.
ביקורות-
  • Publisher's Weekly

    Starred review from November 23, 2020
    Martine spins a dizzying, exhilarating story of diplomacy, conspiracy, and first contact in the powerhouse sequel to her Hugo Award–winning debut, A Memory Called Empire. Mahit Dzmare has returned home to Lsel station after a brief, eventful stint as ambassador to the empire of Teixcalaan, but now Teixcalaanli warships are moving into formation against the terrifying aliens that live beyond a nearby jumpgate. When Nine Hibiscus, the leader of the warships, requests a trained diplomat to aid in alien relations and avoid conflict, Mahit’s former liaison and love interest, Three Seagrass, assigns herself the job—and drags Mahit along with her. But there are factions on Lsel and in Teixcalaan who would benefit from an endless war and who work to undermine their negotiations. Martine effortlessly balances several points of view—including the idealistic 11-year-old imperial heir, Eight Antidote—to provide a vivid window into a struggle over the question of who gets to be counted as a person. Martine’s aliens are viscerally unsettling and utterly believable, and she deploys them masterfully to underscore themes of colonization, assimilation, and cultural violence. This complex, stunning space opera promises to reshape the genre. Agent: DongWon Song, Howard Morhaim Literary.

  • Ann Leckie on A Memory Called Empire A Memory Called Empire perfectly balances action and intrigue with matters of empire and identity. All-round brilliant space opera, I absolutely loved it
  • Yoon Ha Lee on A Memory Called Empire

    A cutting, beautiful, human adventure about cultural exchange, identity, and intrigue. The best SF novel I've read in the last five years

  • Aliette de Bodard on A Memory Called Empire

    An intricate, layered tale of empire, personal ambition, political obligations and interstellar intrigue. Vivid and delightfully inventive

  • Jo Walton on A Memory Called Empire An elegant and accomplished example of the subgenre of subtle scheming with a background of stars. A delightful read. I couldn't put it down
  • Elizabeth Bear on A Memory Called Empire An exceptional first novel recommended for fans of Cherryh, Leckie, Banks, and Asimov
  • Ken MacLeod on A Memory Called Empire A cunningly plotted, richly imagined tale of interstellar intrigue that does something new with space opera
פרטי כותר+
  • מו"ל
    Pan Macmillan
  • OverDrive Listen
    תאריך יציאה:
  • OverDrive MP3 Audiobook
    תאריך יציאה:
מידע על זכויות דיגיטליות+
  • OverDrive MP3 Audiobook
    צרוב לדיסק: 
    מורשה
    העבר למכשיר: 
    מורשה
    העבר למכשיר Apple® 
    מורשה
    הופעה ציבורית: 
    לא מורשה
    שיתוף-קבצים: 
    לא מורשה
    שימוש עמית-לעמית 
    לא מורשה
    כל העותקים של הכותר הזה, כולל אלו שהועברו למכשירים ניידים ומדיה אחרת, חייבים להימחק/להיהרס בסופה של תקופת ההשאלה.

Status bar:

הגעת למכסת ההשאלות שלך.

בקר במדף ספריםשלך כדי לנהל את הכותרים שלך.

Close

הכותר הזה כבר מושאל על ידך

רוצה לגשת למדף הספרים שלך?

Close

המלצה. הגעת למכסה.

הגעתם למספר הכותרים המקסימאלי עליו ניתן להמליץ כרגע. ניתן להמליץ על עד 99 כותרים בכל 1 ימים

Close

היכנס כדי להמליץ על כותר זה.

המלץ לספרייה שלך לשקול להוסיף את הכותר הזה לאוסף הדיגיטל

Close

פרטים משופרים

Close
Close

זמינות מוגבלת

כותרים בכל חודש כאשר הזמינות "מוגבלת".

כותר זמין למשך מים.

ברגע שההשמעה מתחילה, יש לכם, you have שעות לצפות בכותר.

Close

הרשאות

Close

לפורמט OverDrive Read של הספר האלקטרוני הזה קיימת קריינות מקצועית המופעלת בזמן שהנך קורא בדפדפן שלך. למידע נוסף לחץ כאן.

Close

הזמנות

סך כל ההזמנות:


Close

מוגבל

חלק מאפשרויות הפורמט נוטרלו. ייתכן שתוצגנה אפשרויות הורדה נוספות מחוץ לרשת זו.

Close

בחריין, מצריים, הונגקונג עיראק, ישראל, ירדן, כווית, לבנון, לוב, מאוריטניה, מרוקו, עומאן, פלסטין, קטאר, ערב הסעודית, סודן, הרפובליקה הערבית הסורית, טוניס, תורכיה, איחוד האמירויות הערביות ותימן

Close

הגעת למגבלת ההשאלה של כותרים דיגיטליים בכרטיס שלך.

על מנת לפנות מקום לעוד השאלות, ייתכן ותוכל להחזיר כותרים ממדף הספרים שלך.

Close

עברת את מכסת ההשאלה.

היו יותר מדי כותרים שנלקחו בהשאלה והוחזרו בחשבון שלך במשך זמן קצר.

נסה שוב בעוד מספר ימים. אם אינך יכול לבדוק כותרים אחרי 7 ימים, צור קשר עם התמיכה.

Close

כבר בדקת את הכותר הזה. על מנת לקבל גישה אליו, חזור ל- מדף הספרים.

Close

הכותר הזה לא זמין עבור סוג הכרטיס שלך. אם אתה חושב שזו טעות צור קשר עם התמיכה.

Close

אירעה שגיאה בלתי צפויה.

אם השגיאה נמשכת, צור קשר עם התמיכה.

Close

Close

שים לב Barnes and Noble® עשויים לשנות רשימת מכשירים אלה, בכל עת.

Close
קנה עכשיו
ותן לספריה שלך עוד WIN!
A Desolation Called Peace
A Desolation Called Peace
Teixcalaan Series, Book 2
Arkady Martine
בחר שותף קמעונאי להלן, כדי לקנות הכותר הזה בעבורך.
חלק מרכישה זו מופנה לתמיכה בספרייה שלך.
Close
Close

לא נותרו עותקים להשאלה מכותר זה, נא לסה לשאול כותר זה שוב כאשר תצא מהדורה חדשה.

Close
Barnes & Noble Sign In |   כניסה

בדף הבא תתבקש להתחבר לחשבון הספריה שלך.

אם זו הפעם הראשונה בה אתה מסמן "שלח ל-NOOK", תועבר לדף של Branes & Noble כדי להתחבר (או ליצור) לחשבון ה-NOOK שלך. אתה צריך להירשם לחשבון ה-NOOK שלך פעם אחת כדי לקשר אותו לחשבון הספריה שלך. לאחר השלב החד-פעמי הזה, כתבי העת יישלחו אוטומטית לחשבון ה-NOOK שלך כשתסמן "שלח ל-NOOK".

בפעם הראשונה שתבחר "שלח ל-NOOK" תועבר לדף של Barnes & Noble כדי להיכנס (או ליצור) את חשבון ה-NOOK שלך. תצטרך להיכנס לחשבון ה-NOOK שלך פעם אחת בלבד, כדי לקשר אותו לחשבון הספריה שלך. לאחר הצעד החד-פעמי הזה כתבי עת יישלחו באופן אוטומטי לחשבון ה-NOOK שלך, NOOKכשתבחר "שלח ל-".

ניתן לקרוא כתבי עת על כל מחשב לוח של NOOK או ביישום הקריאה של NOOK עבור iOS, Android או Windows 8 .

אשר כדי להמשיךבטל